Details

Karısıyla uzun zamandır geçim problemi yaşayan adam artık ister istemez gözünü dışarı kaydırmaktadır. Her gördüğü güzel hatunun götüne bakarak iliklerine kadar onu hayal edip siktiğini düşünür. Bunun en büyük sebebide karısının sürekli name tafra yaparak kendinden soğutmasıdır.

Adamın bu kötü dönemlerinden tamda yan evdeki komşu Kayla Kayden gözüne takılır. Kısacık boyu, büyük taş gibi memelere sahip olması onu yatakta evire çevire sikilecek bir hatun yapar. Her ne kadar gözünü o kadından ayıramasada sonuçta komşu olduğu için kendi karısıyla arkadaştır bu yüzden biraz çekinir. Bir gün karısı evdeyken komşu Kayla Kayden evlerine çay içmeye gelir. Karısıyla laflarken gözü dürekli komşunun büyük memelerindedir.

Öyle bir an gelir ki karısı ütü odasına gidip bir şeyler alacaktır, özür dileyerek az bir işi olduğunu hemen geleceğini söyler. Fırsatı kaçırmak istemeyen adam kadının memelerine gözünü diker. Aslında korkulacak bir şey yoktur çünkü komşuda adamın kendisine olan ilgisini fark etmiştir. Karısı içeriye girdiği vakit direk sütyeni indirir ve dizlerinin üstüne çöküp adamın sikine yapışır.

Yapım: Brazzers – RealWifeStories
Filmin Orjinal Adı: Neighborwhore Twatch
Oyuncular: Kayla Kayden
Tarih: 11.01.2017

Leave a Reply

Your email address will not be published.